Lütfen Bekleyiniz...

Hakkımızda

Sayın müşterimiz,

Polattimur Plastik, aile bireyleri tarafından kurulan firmamız 1993 yılında Ankara/Ulucanlar'da toptan satışa başlamıştır. 1997 yılında İstanbul'da imalat sektörüne başlamış, 1998 yılında da İstanbul şubesini açarak firmamız sağlam temellerini atmıştır.

Temel amacımız; kaliteli ürün, üstün hizmet sunumu ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kuruluş aşamasından itibaren birçok hedefler belirlemiştir. Hedeflerine birer birer ulaşmaktadır. Sürekli değişim gösteren ihtiyaçlara cevap verilebilmesi için yenilikçi ve yaratıcı tasarımlar ortaya çıkartılması ve tüm ürünlerimizin kendi bünyemizde yapılması için kalıp atölyesi de kurarak altyapısını tamamlamıştır.

Yaygın satış ağına kavuşarak hepimizin mutfaklarına ve evlerine girmeyi başaran Polattimur, köklü Türk firmaları arasında yerini bularak; geçmişinin birikimiyle faaliyetlerini Türkiye dışında pazarlarda da sürdürerek başarısını pekiştirmiştir. Polattimur, müşteri ilişkileri doğrultusunda en iyi ürünleri, ekonomik fiyatlarla ve kısa sürede pazara sunmak politikasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Polattimur, bugüne kadar gerçekleştirdiği bu başarılı yükselişi çok değer verdiği müşterilerine ve aile bireyleri gibi gördüğü, yetişmiş ve firmasına gönül vermiş çalışanlarına borçludur.

Saygılarımızla.