Lütfen Bekleyiniz...

Ödeme Seçenekleri

KREDİ KARTI İLE ÖDEME


Kredi kartınız ile sistem üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Size en uygun taksit miktarını seçmek için ürün detay sayfasında bulunan taksit seçenekleri butonuna tıklayarak ödeme şeklinize karar verdikten sonra sipariş verebilirsiniz. Kredi kartına uygulanan indirimler sadece ödeme yapacağınız sayfada gözükmektedir. Ürünün fiyatı ödeme şeklinizi seçene kadar Kapıda Ödeme tutarı olarak gözükecektir. Fiyat farklılığı sizi yanıltmasın siz ödeme türünüzü seçip onaylayana kadar hiçbir çekim v.b. işlem uygulanmayacaktır.


Banka Havalesi veya EFT ile Ödeme,


Banka Havalesi ile ödeme yapabilmek için ilk olarak seçtiğiniz ürünün siparişini geçmek zorundasınız. Siparişinizi geçtikten sonra seçtiğiniz banka hesabına havale/eft yapabilirsiniz. Siparişten sonra ki 24 saat içerisinde hesabımıza geçmediği takdir de kur farkından etkilenmemesi için iptal edilecektir. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra Banka Havale Bildirim Formunu doldurarak veya telefon ile bilgi vererek siparişinizi onaylatabilirsiniz.

 

Garanti Şartları

 

Mağazamızda satılan ürünler ithalatçı veya distribütör firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma veya yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında ürününüzün tamirini veya değişimini yaptırabilirsiniz.


Bazı yetkili servisler kargo ile de ürün kabul edebilmekte ya da doğrudan sizden ürünü aldırtabilmektedirler. Lütfen bu yönde hizmetleri olup olmadığını sorunuz.

Seri numarası olan ürünlerde yetkili servisler ürünün seri numarasından garanti kapsamını kolaylıkla bulabilmekte ve onarım işlemlerine başlayabilmektedir.


 

İade Şartları

 

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünü; orijinal ambalajı bozulmamış, hasar görmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla eksiksiz olarak 7 gün içerisinde adresimize teslim etmeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda ürünler Kargo ile gönderiliyorsa iade masrafımüşteriyeait olacaktır.

Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı aşağıda yazılı olan İade Kabul Depo adresimize göndermeniz gerekmektedir.

 

ADRESİMİZ :

Ünvan: PolatTimur Plastik

Adres: Adres: İstoç Toptancılar Sitesi 9.Ada No:93-95-97-99 Bağcılar/İstanbul-TÜRKİYE

Telefon: +90 532 100 09 86

Email:  212polattimur@gmail.com

Gelen ürün öncelikle İade Bölümümüz tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili teknik servisine yada tedarikçi firmalara test etmeleri için gönderilmektedir.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

Ürünün faturası,

 

İade sebebini içeren yazı

 

7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

Ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

 

DİKKAT KARGO ÜCRETİ !

 

Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir.

Ayıplı Malların iadesinde ise, müşterilerimiz ürünü anlaşmalı olduğumuz Kargo Şirketi ile gönderdikleri takdirde karşı ödemeli olarak gönderebilirler(MNG Kargo).Diğer kargo şirketleri ile gönderimlerde , gönderim ücreti müşteriye aittir.